loadingimg

Wczytuję dane...
Polityka prywatności

Polityka prywatności Antykwariatu Czerwony Kot

Podstawową zasadą Polityki Prywatności jest to, że nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim jakichkolwiek danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników Antykwariatu Czerwony Kot.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z Antykwariatu Czerwony Kot możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do potwierdzenia oraz zrealizowania zamówienia. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach Antykwariatu lub w e-mailach.

Czytając, przeglądając oraz składając zamówienie w Antykwariacie Czerwony Kot akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności. Antykwariat Czerwony Kot sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, by była ona z aktualnie obowiązującymi przepisami. Każdą osobę korzystającą z Antykwariatu Czerwony Kot obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników Antykwariatu Czerwony Kot.

Pamiętaj - Szanujemy Twoją Prywatność.

tutaj